Říjen 2007

hry 3d

29. října 2007 v 20:39 | Míša

3D tunel

hodnocení: 3D tunel (3D hry)
456.8KB
Vyhýbejte se bariérám, které brání v průletu, a dostaňte se v každém kole až na konec tunelu. Pokud do překážky narazíte, ztratíte jeden ze svých životů. S každým dalším levelem je hra obtížnější, neb se rychlost průletu neustále zvyšuje. Od sedmého kola už hra začíná být poměrně zrádná.

Kilroy Chernobyl Farms

hodnocení: Kilroy Chernobyl Farms (3D hry)
3.1MB
V další bravurně zpracované 3D střílečce zavítáte v roli akční hrdinky do nebezpečných areálů plných obětí radioaktivity. Snažte se zlikvidovat všechny nepřátele a neztratit vlastní život. Nezapomeňte, že pro spuštění hry musíte mít instalován Shockwave (odkaz na hl. stránce v pravém spodním rohu).

Atlantis

hodnocení: Atlantis (postřehové)
887.7KB
Hra Atlantis vás zavede do hlubin tajuplného oceánu, kde budete s kouzelnou rybkou hrát jakýsi rébus s barevnými kuličkami. Pro postup do dalšího kola musíte odstranit všechny míčky, ty odpadnou pokud u sebe budou 3 o stejné barvě.

Wild Ride

hodnocení: Wild Ride (sportovní hry)
1.1MB
V adrenalinové 3D motokrosové hře na vás čekají nebezpečné skoky přes dlouhé překážky. Vaším úkolem bude správně zvládnout techniku jízdy a skoku s následným přistáním. Během letu se také můžete pokusit o nějaké triky.

Beat the Wall

hodnocení: Beat the Wall (sportovní hry)
740.2KB
Cílem následující sportovní hry je překonat protivníkova brankáře z trestných kopů. Váš úkol může rovněž komplikovat hradba protihráčů. Snažte se ji proto obstřelit a správně nastavit směr, intenzitu a rotaci střely.

Land of Dead

hodnocení: Land of Dead (3D hry)
2.8MB
V hrůzostrašné 3D hře se musíte vypořádat s hrstkou potvůrek ze záhrobí. K dispozici máte pouze jedinou pistoli a důvtip. Základní misí každého kola je najít v nebezpečných prostorech bývalého obchodního domu několik předmětů.


DOPORUČUJEME

Online ankety
Získejte 10 až 40 Kč za vaši účast v každé online anketě.
Bezva móda
Široký výběr pánské a dámské módy za bezva ceny.
Vše na mobil
TOP novnika! videozvonění, java hry, témata, nejširší výběr zábavy.

reklama
© 2004-2007 Superhry.cz
Nápověda, Odkazy, Kontakt, Reklama
TOPlist //<![CDATA[ //]]>

herci

23. října 2007 v 17:39 | Míša |  Vekmi Křehké Vztahy
Zdravotní sestra, snaží se usilovně bojovat s osudem...Právník, snaží se pro Rubešovy odhalit pravdu...Neurochirurg, pomáhá Anně zachránit její matku...
Anna Pešková (25)
/Hana Holišová/


JUDr. Petr Černý (33)
/Daniel Bambas/


Mudr. Lukáš Kratochvíl (38)
/Viktor Limr/


Annina praštěná kamarádka...Petrův svérázný dědeček...Annina nemocná matka...
Sestřička Stáňa
/Sandra Pogodová/


JUDr. Vilém Rais (70)
/Karel Pospíšil/


Libuše Pešková (54)
/Kateřina Burianová/


Marcelin bodrý bratr z Moravy...Ambiciozní manažerka v Premier Glass...Mladý lékař s netradičními názory...
Olin Líbal (26)
/Rostislav Novák/


Dáda Lacinová (26)
/Laďka Něrgešová/


MUDr. Ludvík Strnad
/Jan Zadražil/


Bývalá přítelkyně Petra...Zaměstnankyně salonu, oběť Simoniných intrik...
Modelka Alena
/Anna Kulovaná/


Manikérka Ilonka
/Hana Baroňová/


Andrea Rubešová
/Dana Morávková/


Ivana Sýkorová
/Zdeňka Žádníková-Volencová/


František Rubeš
/Jan Kačer/


Jiřina Rubešová
/Lenka Termerová/


Filip Rubeš
/Otto Kallus/


Marcela Rubešová
/Zuzana Dřízhalová/


Simona Rubešová
/Alice Bendová/


Jan Skála
/Alexandr Rašilov/


Hynek Skála
/Miloslav Mejzlík/


Hanička Ziková
/Petra Špindlerová/


Viktor Švarc
/Petr Vondráček/


Robert Krátký
/Jan Révai/


MUDr. Bořivoj Wagner
/Martin Zounar/


Božena Wagnerová
/Ivanka Devátá/


MUDr. Martin Liška
/Roman Štolpa/


Kristýna Lišková
/Silvie Koblížková/


Růžena Kudláčková
/Valerie Zawadská/


Mirek Boháček
/Kryštof Rímský/


Leoš "Puf" Krátký
/Zbyněk Fric/


Libor Šmíd
/Bohumil Klepl/tokio hotel

22. října 2007 v 18:42 | Míša |  Tokio Hotel
1507364044_240604ce00_o.jpg picture by fansth

Rihanna shout up and drive

22. října 2007 v 15:20 | Míša |  videoklipy

čokoláda

22. října 2007 v 15:16 | Míša

Čokoláda přijde k chuti v každé životní situaci. Je jedno, zda v těžkých nebo krásných časech, malý kousek čokolády dokáže dělat divy. A přitom je vědecky dokázáno, že čokoláda, pokud se jí s mírou, je zdravá - nejen pro duši. Ale kde se vzala a k čemu všemu se používá?


jilgefhnj

22. října 2007 v 15:10 | Míša |  Jak zvýšit návštěvnost
Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na bloček....fakt to funguje, protože jsou tam slova, která lidičky nejčastějc vyhledévaj. Tak to zkuste!Tak kopírujte .......a zatím ahojky
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483

mini avril

21. října 2007 v 16:36 | Míša

HGHHHharyyy po...

21. října 2007 v 16:33 | Míša |  harry Potter
Harry Potter
Harry Potter se narodil 31. července 1981 Jamesovi a Lily Potterovým. Harry má zelené oči, po mámě, a černé havraní vlasy (věčně rozcucháné..), po tátovi. Harry je hrozně hubený a má vystouplá kolena. Celým jménem se jmenuje HARRY JAMES POTTER (James po otci). Hůlku má dlouhou 11 palců s pérem ptáka Fénixe ( druhé brko onoho fénixe Fawkse (Fokse) je uloženo ve Voldemortově hůlce). Když mu byl jeden rok Voldemort zabil jeho rodiče a jeho se také pokusil zabít, kvůli věštbě. Naštěstí se mu ho nepodařilo zabít a naopak sám byl doslova vyrván ze svého těla. Brumbál s Hagridem a prof. McGonagallovou ho dali do péče jeho tety Petunie a jejího manžela Vernona a syna Dudleyeho. Po hrozných jedenácti letech u Dusleyových, v den Harryho narozenin, si pro Harryho přijel Hagrid, aby šel Harry s ním a začal studovat v Bradavicích. V roce 1991 Harry nastoupil do Bradavic. Moudrým kloboukem byl vybrán do Nebelvíru, ačkoliv měl předpoklady jít i do Zmijozelu. V Nebelvíru si našel svého nejlepšího kamaráda Rona a nejlepší kamarádku Hermionu. V Zmijozelu zase největší nepřátele Draca Malfloye a jeho kumpány. Harry je chytač Nebelvírského famfrpálového družstva, létal na Nimbusu 2000, teď má však od svého kmotra Kulový blesk. Každý rok prožívá větší a větší nebezpečí a dobrodružství. A v 5. díle se mu tata dobrodružství "pomstila" smrtí jeho milovaného kmotra Siriuse Blacka.:_(
Ve filmu ho hraje: Daniel Radcliffe

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Hermiona Grangerová

Harryho spolužačka v nebelvírské koleji. Hermiona je nepříliš krásná dívka s hnědými, věčně rozčepýřenými vlasy a až do kouzelné nehody ve 4. ročníku poněkud většími zuby, zato však je bezesporu nejchytřejší studentka ročníku (většinu zkoušek udělá na 100 a více procent). Zná mnoho kouzel (z nichž některá jsou velmi komplikovaná a vyučují se až ve vyšších ročnících) a dokáže se pomocí logiky dostat i z těch nejsvízelnějších situací. Nemá ráda ta odvětví magie, která se nezakládájí na logice a nedají se naučit nazpaměť z knih - počáteční neúspěch při létání na koštěti, ve třetím ročníku odchod z volitelných hodin jasnovidectví. Má sklon podporovat méně nadané spolužáky, horlivě se zastávat slabých a tvrdě pracovat na zlepšení práv utiskovaných jedinců (založení SPOŽŮS během čtvrtého ročníku). Hermiona začala navštěvovat Bradavice v roce 1991, a přestože pochází z mudlovské rodiny (oba její rodiče jsou zubaři), během krátké doby vynikla téměř ve všech předmětech. Zpočátku lezla spolužákům na nervy svou upovídaností, sklonem k biflování a odporem k porušování školního řádu, dokud ji dramatické události nesvedly dohromady s Harry Potterem a Ronem Weasleyem. Od té doby s nimi sdílí všechna jejich dobrodružství, vydatně jim pomáhá a pokud je to možné, snaží se je umírňovat. Od roku 1993 vlastní Hermiona rezavého kocoura Křivonožku.
Ve filmech ji hraje Emma Watsonová
----------------------------------------------------------------------------
Ron Weasley
Ronald Weasley, zkráceně Ron, je syn Molly a Arthura Weasleyových. Narodil se 1. března 1980. V Bradavicích, kde byl zařazen do Nebelvíru, našel si nejlepšího kamaráda Harryho Pottera. Do třetí ročníku v Bradavicích měl krysu Prašivku, ze které se poté ukázalo, že to je Peter Pettigrew. Od té doby má Ron sovu Papuštíka, kterého dostal od Siriuse. Ron má jako celá jeho rodina rudé vlasy a pihy. Nosí onošené hábity, jelikož jeho rodina není zrovna moc bohatá. Každý rok mu maminka uplete svetr s velkým písmenem R na prsou. Ron fandí famfrpálu, zejména týmu Kudlejští kanonýři, jeho pokoj je celý polepený jejich plakáty. Jeden čas Ron odchovával v akváriu pulce. Ron se bojí pavouků. V 5. díle se Ron stává Nebelvírským brankářem, ale moc mu to nejde, až na konci roku konečně zvítězí.Hraje- Rupert Grint
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Sirium Black

Sirius Black se narodil v roce 1960, jako čistokrevný kouzelník a starší ze dvou bratrů (jeho bratr - Regulus Black). Než nastoupil do Bradavic, vyrůstal v Blackově rodinném domě v Londýně - Grimmauldovo náměstí 12. Blackovy sestry - Bellatrix Blacková Lestrangeová; Andromeda Blacková Tonksová a Narcissa Blacková Malfoyová - jsou jeho sestřenice a přes ně jejich děti Nymfadora Tonksová a Draco Malfoy. Artur Weasley je Siriusův bratranec z druhého kolena a Molly Weasleyová něco jako jeho sestřenice.
Siriusovi rodiče byli zuřivě pro čistou krev, sami nebyli Smrtijedi, ale podporovali Voldemortovy vize o čistotě Kouzelnické rasy. Upřednostňovali jejich mladšího syna, Reguluse, který sdílel jejich názory; Sirius byl něco jako rebel už od dětství. Byl zařazen do Nebelvíru, přestože pro jeho rodinu byl tradiční Zmijozel. A potom jako dospělý s odměnou 10 000 Galeonu na jeho hlavu. Měl chuť dělat neplechy; strávil hodně svého času po škole se svým nejlepším přítelem Jamesem Potterem, který mu byl bratrem více než Regulus. Také tvořil pevné kamarádské pouto s Remusem Lupinem. Jeho kamarád byl i Petr Pettigrew. Nenáviděl Severuse Snapea. Tato nenávist prostoupila celý jejich život.
Sirius, společně s Remusem J. Lupinem, Jamesem Potterem a Petrem Pettigrewem byli celou dobu v Bradavicích parta. Aby dělali společnost Remusovi, když se přeměnil ve vlkodlaka, tak se v pátém ročníku, když jim bylo 15, nelegálně stali zvěromágy. Každý úplněk se čtyřka pohybovala po pozemcích, a díky tomu mohli napsat Pobertův plánek. Přezdívka Siriuse je Tichoąlápek. Když bylo Siriusovi 16 let, utekl z domu a byl přijat Jamesovými rodiči jako jejich druhý syn. Měl je rád více než Blackovy - jeho matka ho poté vydědila.
Kdyľ skupinka přátel v roce 1977 opustila Bradavice, James Potter se oženil s Lily Evansovou a Sirius byl jejich nejlepší přítel. Objevil se na jejich svatebních fotkách jako šťastný mladý muž. Celá pětka - Potterovi, Lupin, Pettigrew a Black - vstoupili do Řádu Fénixe a bojovali v první válce proti Voldemortovi.
Sirius byl jmenován Harryho kmotrem, když se Harry v roce 1980 narodil a byl ustanoven jeho opatrovníkem pro případ, že by se něco Lily a Jamesovi stalo - něco předvídatelného pro členy Řádu - v nejhorších dnech přesila dvacet na jednoho. Sirius měl být Strážcem Potterova tajemství, ale v poslední chvíli je přesvědčil, aby použili Petra. Když se Sirius dověděl, že byli Potterovi napadeni té zlé říjnové noci, jel do Godrikova dolu na jeho létající motorce, ale našel dům v troskách. Potkal ho tam Hagrid. Sirius říkal, že jako Harryho kmotr, si ho může vzít, ale Hagrid, který poslouchal Brumbálovy rozkazy mu ho nedal a odvezl ho do Zobí ulice. Sirius mu dal na cestu svou létající motorku. Sirius sám pak vypátral Petra a měli spolu hádku na mudlovské ulici. Petr křičel, že Sirius zabil Jamese a Lily a potom vyslal velkou explozi. Sirius byl obviněn z vraždy Potterových a 13 mudlů a byl poslán do Azkabanu.
V roce 1993, po obdržení výtisku novin od Korneliuse Popletala (byl tam na inspekci), Sirius uviděl v Denním Věštci článek o výletu Weasleyových do Egypta - a tam, na titulní stránce, byl Petr Pettigrew v jeho Červíčkovské podobě. Kluk, na jehož rameni Petr seděl se měl letos vrátit do Bradavic, kde byl i Harry. Řízen vědomím, že jen on sám je schopen ochránit Harryho pořed nebezpečím, které tam bylo, když tam byl Červíček - Harry poslední žijící pojítko k jeho nejlepšímu příteli - Sirius se proměnil do své psí podoby a proplížil se přes stráže a v noci doplaval na pevninu. Cestoval do Surrey, aby poprvé spatřil svého kmotřence, kterému bylo 12 let, potkal Harryho na Magnoliové ulici, pak zamířil na sever do Bradavic (věděl, že tam pojede i Petr - jako Prašivka)
Opět byl v Bradavicích. Dvakrát se vloupal do zámku, jednou rozpáral Buclatou dámu v jejím obraze a jednou rozpáral nožem závěsy u Ronovy postele. Trio, Lupin a Snape ho objevili v Chroptící chýši a vyslechli pravý příběh o tom, co se stalo v noci z 31. října na 1. listopadu 1981. Siriusovým jediným cílem bylo najít Petra a ochránit Harryho. Harry a Hermiona použili Obraceč času, aby zachránili jeho a Klofana.
Vrátil se do Británie, když Harryho opět začala bolet jizva. Ještě jednou v psí podobě absolvoval cestu do Bradavic k ochraně Harryho. Byl u Harryho, když po turnaji Tří kouzelníků ležel na ošetřovně. Brumbál ho požádal, aby šel za Remusem a svolali "starou partu" pro nadcházející bitvu s Voldemortem.
Jako poslední žijící člen rodiny Blacku, Sirius zdědil rodinný dům - Grimmauldovo náměstí 12 - a dal ho Řádu Fénixe jako ústředí. Žili tam společně s Remusem Lupinem. Díky odměně 10 000 Galeonů za jeho hlavu a faktu, že Červíček bezpochyby řekl Voldemortovi o jeho podobě zvěromága, byl Sirius v tom domě uvězněn měsíce.
V červenci 1996 přišel Sirius do probíhající bitvy na Oddělení záhad - bojovali proti Smrtijedům. Sirius bojoval proti své sestřenici Bellatrix a těsně před koncem bitvy ho zabila. Jeho tělo propadlo přes záhadný oblouk a nemůže se vrátit.
Životní fakta:
Narozen: r. 1960 - zemřel v červnu 1996
Bradavice: r. 1971 - 1978, Nebelvír
Přezdívka: Tichoąlápek
Oči: šedé
Vlasy: černé; nechává je ledabyle růst
Zuby: 6luté (VzA 17)
Postava: vysoká a od Azkabanu velmi hubená
Rozliąovací znaky: velmi hezký - alechtický, poněkud zpupný a domýšlivý Black dobře vypadá, když dost jí. Jeho smích připomíná štěkot
Neobvyklé schopnosti: Zvěromág (gigantický černý pes)
-----------------------------------------------------------------------------------
Remus Lupin
Narodil se okolo roku 1960. v roce 1971 byl přijat do Bradavic, přesněji do Nebelvíru. Zde se setkává s kamarády Jamesem Potterem, Siriusem Blackem a Peterem Pettigrewem. Jelikož je vlkodlak (protože ho jeden, když byl malý pokousal) musí se někdy vytrácet cestou přes vrbu mlátičku, která byla kvůli němu zasazená a která skrývala chodbu do Chroptící chýše v Prasinkách. Kamarádi J.Potter, S.Black a P.Petigrew, se kvůli němu naučili proměnovat v různá zvířata, aby ho mohli doprovázet a případně mu pomoci. Ve 3. díle se stává učitelem Obrany proti černé magii. Na konci roku odejde raději dobrovolně, protože se Snape jaksi prořekl. V 5. díle se přidává do Fénixova Řádu a pracuje pro něj.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Albus Brumbál
Narodil se asi okolo roku 1840. Je mu tedy asi 166 let. Na hlavě má dlouhé stříbrné vlasy a vousy, které by si mohl dávat za opasek. Má vysokou, hubenou postavu a na koleni přesný plán londýnského metra. Na křivém nose, o kterém by jste si mysleli, že je přeražený na tisíc kousků, jsou brýle, ve tvaru půlměsíce. Za nimi se schovávají modré, velice přívětivé oči. Brumbál nosí dlouhé šaty, přes které má přehozený plášť nachové barvy. Obut bývá v přeskových botách s vysokými podpatky. Učil(učí) přeměny. Má svého oblíbeného fénixe Fawkse (jehož pero je v Harryho a Voldemortově hůlce). Albus Brumbál je ředitel Bradavic. Je to snad největší čaroděj nynějška. V roce 1971 byl navržen na ministra kouzel, ale místo odmítl, protože byl už ředitel v Bradavicích a nechtěl je opustit. Místo něj je tam dnes Kornelius Popletal, který mu každé ráno posílá sovu s radami o pomoc. Albus je jediný, kterého se Voldemort bojí. Když je v Bradavicích Brumbál, jsou Bradavice nejbezpečnější místo v čarodějnickém světě.
Severus Snape
Učitel lektvarů v Bradavicích a ředitel Zmijozelu. Je vysoký, hubený, černé a permanentně mastné vlasy, dlouhé asi k ramenům, mu spadají do sinalého obličeje s černýma očima a hákovitým nosem. Nosí výhradně černý hábit a plášť, takže při své energické chůzi často připomíná netopýra. Severus Snape je velice nepříjemná osobnost, je však expertem ve svém oboru a jeho nadřízený, ředitel Brumbál, ho respektuje a často ho povolává k problémům, které je nutné ve škole řešit. Snape nenávidí Harryho Pottera a je ochotný využít jakékoli příležitosti, aby ho potrestal nebo alespoň znemožnil před spolužáky. Tato averze, jak se zdá, z větší části pramení z nenávisti, která byla kdysi mezi ním a Jamesem Potterem. Nadržuje studentům své koleje, naopak Harryho kamarády z Nebelvíru nesnáší. Studenti, dokonce i ti zmijozelští, se ho bojí. Severus Snape studoval v Bradavicích v sedmdesátých letech, ve stejnou dobu jako Sirius Black (kterého rovněž nenávidí a jehož zaviněním přišel kdysi málem o život), Remus Lupin a Harryho rodiče James a Lily. Byl ve Zmijozelu a už tehdy se velmi zajímal o černou magii. Držel tehdy se skupinou zmijozelských studentů, z nichš skoro všichni, včetně jeho, se po absolvování školy stali smrtijedy. Nějaký čas Voldemortovi sloužil, z neznámého důvodu se pak ale obrátil na stranu dobra a začal dělat pro Brumbála špeha. Brumbál mu dal "druhou šanci" a zaměstnal ho, nikdy ho však neudělal učitelem obrany proti černé magii, po čemž Snape vždycky toužil a rok co rok o to Brumbála žádal. V roce 1995 byl Severus Brumbálem opět povolán na pomoc proti znovu povstanuvšímu Temnému pánu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Minerva MCgonagalová
------------------------------------------------------------------------------------
Rubeus Hagrid:
Rubeus Hagrid je klíčník a šafář v Bradavicích. Jeho nejlepším přítelem je Albus Brumbál, Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová. Hagrid je zajímavý svou velikostí, je poloobr. Obři bývají zlí, ale Hagrid je moc hodný. Má velice rád divná zvířata. Hagrid se narodil v roce 1929. Matka byla obr a otec člověk. V roce 1940 začal hagrid studovat v Bradavicích a o dva roky později mu zemřel otec. V roce 1943 se otevřela Tajemná komnata a Hagrida neprávem obvinili a vyhodili ze školy. Brumbál mu ale věřil a dal mu místo školníka v Bradavicích. Když Harry studoval 3. ročník, začal Hagrid učit předmět na Bradavicích Péče o kouzelné tvory. A v 5.díle byl na cestě za obry, ale neúspěšně Smrtijedi je zlákali. Přivedl si tedy aspoň domů nevlastního bratříčka jménem Dráp.

haryyy po...

21. října 2007 v 16:33 | Míša |  harry Potter
Harry Potter
Harry Potter se narodil 31. července 1981 Jamesovi a Lily Potterovým. Harry má zelené oči, po mámě, a černé havraní vlasy (věčně rozcucháné..), po tátovi. Harry je hrozně hubený a má vystouplá kolena. Celým jménem se jmenuje HARRY JAMES POTTER (James po otci). Hůlku má dlouhou 11 palců s pérem ptáka Fénixe ( druhé brko onoho fénixe Fawkse (Fokse) je uloženo ve Voldemortově hůlce). Když mu byl jeden rok Voldemort zabil jeho rodiče a jeho se také pokusil zabít, kvůli věštbě. Naštěstí se mu ho nepodařilo zabít a naopak sám byl doslova vyrván ze svého těla. Brumbál s Hagridem a prof. McGonagallovou ho dali do péče jeho tety Petunie a jejího manžela Vernona a syna Dudleyeho. Po hrozných jedenácti letech u Dusleyových, v den Harryho narozenin, si pro Harryho přijel Hagrid, aby šel Harry s ním a začal studovat v Bradavicích. V roce 1991 Harry nastoupil do Bradavic. Moudrým kloboukem byl vybrán do Nebelvíru, ačkoliv měl předpoklady jít i do Zmijozelu. V Nebelvíru si našel svého nejlepšího kamaráda Rona a nejlepší kamarádku Hermionu. V Zmijozelu zase největší nepřátele Draca Malfloye a jeho kumpány. Harry je chytač Nebelvírského famfrpálového družstva, létal na Nimbusu 2000, teď má však od svého kmotra Kulový blesk. Každý rok prožívá větší a větší nebezpečí a dobrodružství. A v 5. díle se mu tata dobrodružství "pomstila" smrtí jeho milovaného kmotra Siriuse Blacka.:_(
Ve filmu ho hraje: Daniel Radcliffe

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Hermiona Grangerová

Harryho spolužačka v nebelvírské koleji. Hermiona je nepříliš krásná dívka s hnědými, věčně rozčepýřenými vlasy a až do kouzelné nehody ve 4. ročníku poněkud většími zuby, zato však je bezesporu nejchytřejší studentka ročníku (většinu zkoušek udělá na 100 a více procent). Zná mnoho kouzel (z nichž některá jsou velmi komplikovaná a vyučují se až ve vyšších ročnících) a dokáže se pomocí logiky dostat i z těch nejsvízelnějších situací. Nemá ráda ta odvětví magie, která se nezakládájí na logice a nedají se naučit nazpaměť z knih - počáteční neúspěch při létání na koštěti, ve třetím ročníku odchod z volitelných hodin jasnovidectví. Má sklon podporovat méně nadané spolužáky, horlivě se zastávat slabých a tvrdě pracovat na zlepšení práv utiskovaných jedinců (založení SPOŽŮS během čtvrtého ročníku). Hermiona začala navštěvovat Bradavice v roce 1991, a přestože pochází z mudlovské rodiny (oba její rodiče jsou zubaři), během krátké doby vynikla téměř ve všech předmětech. Zpočátku lezla spolužákům na nervy svou upovídaností, sklonem k biflování a odporem k porušování školního řádu, dokud ji dramatické události nesvedly dohromady s Harry Potterem a Ronem Weasleyem. Od té doby s nimi sdílí všechna jejich dobrodružství, vydatně jim pomáhá a pokud je to možné, snaží se je umírňovat. Od roku 1993 vlastní Hermiona rezavého kocoura Křivonožku.
Ve filmech ji hraje Emma Watsonová
----------------------------------------------------------------------------
Ron Weasley
Ronald Weasley, zkráceně Ron, je syn Molly a Arthura Weasleyových. Narodil se 1. března 1980. V Bradavicích, kde byl zařazen do Nebelvíru, našel si nejlepšího kamaráda Harryho Pottera. Do třetí ročníku v Bradavicích měl krysu Prašivku, ze které se poté ukázalo, že to je Peter Pettigrew. Od té doby má Ron sovu Papuštíka, kterého dostal od Siriuse. Ron má jako celá jeho rodina rudé vlasy a pihy. Nosí onošené hábity, jelikož jeho rodina není zrovna moc bohatá. Každý rok mu maminka uplete svetr s velkým písmenem R na prsou. Ron fandí famfrpálu, zejména týmu Kudlejští kanonýři, jeho pokoj je celý polepený jejich plakáty. Jeden čas Ron odchovával v akváriu pulce. Ron se bojí pavouků. V 5. díle se Ron stává Nebelvírským brankářem, ale moc mu to nejde, až na konci roku konečně zvítězí.Hraje- Rupert Grint
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Sirium Black

Sirius Black se narodil v roce 1960, jako čistokrevný kouzelník a starší ze dvou bratrů (jeho bratr - Regulus Black). Než nastoupil do Bradavic, vyrůstal v Blackově rodinném domě v Londýně - Grimmauldovo náměstí 12. Blackovy sestry - Bellatrix Blacková Lestrangeová; Andromeda Blacková Tonksová a Narcissa Blacková Malfoyová - jsou jeho sestřenice a přes ně jejich děti Nymfadora Tonksová a Draco Malfoy. Artur Weasley je Siriusův bratranec z druhého kolena a Molly Weasleyová něco jako jeho sestřenice.
Siriusovi rodiče byli zuřivě pro čistou krev, sami nebyli Smrtijedi, ale podporovali Voldemortovy vize o čistotě Kouzelnické rasy. Upřednostňovali jejich mladšího syna, Reguluse, který sdílel jejich názory; Sirius byl něco jako rebel už od dětství. Byl zařazen do Nebelvíru, přestože pro jeho rodinu byl tradiční Zmijozel. A potom jako dospělý s odměnou 10 000 Galeonu na jeho hlavu. Měl chuť dělat neplechy; strávil hodně svého času po škole se svým nejlepším přítelem Jamesem Potterem, který mu byl bratrem více než Regulus. Také tvořil pevné kamarádské pouto s Remusem Lupinem. Jeho kamarád byl i Petr Pettigrew. Nenáviděl Severuse Snapea. Tato nenávist prostoupila celý jejich život.
Sirius, společně s Remusem J. Lupinem, Jamesem Potterem a Petrem Pettigrewem byli celou dobu v Bradavicích parta. Aby dělali společnost Remusovi, když se přeměnil ve vlkodlaka, tak se v pátém ročníku, když jim bylo 15, nelegálně stali zvěromágy. Každý úplněk se čtyřka pohybovala po pozemcích, a díky tomu mohli napsat Pobertův plánek. Přezdívka Siriuse je Tichoąlápek. Když bylo Siriusovi 16 let, utekl z domu a byl přijat Jamesovými rodiči jako jejich druhý syn. Měl je rád více než Blackovy - jeho matka ho poté vydědila.
Kdyľ skupinka přátel v roce 1977 opustila Bradavice, James Potter se oženil s Lily Evansovou a Sirius byl jejich nejlepší přítel. Objevil se na jejich svatebních fotkách jako šťastný mladý muž. Celá pětka - Potterovi, Lupin, Pettigrew a Black - vstoupili do Řádu Fénixe a bojovali v první válce proti Voldemortovi.
Sirius byl jmenován Harryho kmotrem, když se Harry v roce 1980 narodil a byl ustanoven jeho opatrovníkem pro případ, že by se něco Lily a Jamesovi stalo - něco předvídatelného pro členy Řádu - v nejhorších dnech přesila dvacet na jednoho. Sirius měl být Strážcem Potterova tajemství, ale v poslední chvíli je přesvědčil, aby použili Petra. Když se Sirius dověděl, že byli Potterovi napadeni té zlé říjnové noci, jel do Godrikova dolu na jeho létající motorce, ale našel dům v troskách. Potkal ho tam Hagrid. Sirius říkal, že jako Harryho kmotr, si ho může vzít, ale Hagrid, který poslouchal Brumbálovy rozkazy mu ho nedal a odvezl ho do Zobí ulice. Sirius mu dal na cestu svou létající motorku. Sirius sám pak vypátral Petra a měli spolu hádku na mudlovské ulici. Petr křičel, že Sirius zabil Jamese a Lily a potom vyslal velkou explozi. Sirius byl obviněn z vraždy Potterových a 13 mudlů a byl poslán do Azkabanu.
V roce 1993, po obdržení výtisku novin od Korneliuse Popletala (byl tam na inspekci), Sirius uviděl v Denním Věštci článek o výletu Weasleyových do Egypta - a tam, na titulní stránce, byl Petr Pettigrew v jeho Červíčkovské podobě. Kluk, na jehož rameni Petr seděl se měl letos vrátit do Bradavic, kde byl i Harry. Řízen vědomím, že jen on sám je schopen ochránit Harryho pořed nebezpečím, které tam bylo, když tam byl Červíček - Harry poslední žijící pojítko k jeho nejlepšímu příteli - Sirius se proměnil do své psí podoby a proplížil se přes stráže a v noci doplaval na pevninu. Cestoval do Surrey, aby poprvé spatřil svého kmotřence, kterému bylo 12 let, potkal Harryho na Magnoliové ulici, pak zamířil na sever do Bradavic (věděl, že tam pojede i Petr - jako Prašivka)
Opět byl v Bradavicích. Dvakrát se vloupal do zámku, jednou rozpáral Buclatou dámu v jejím obraze a jednou rozpáral nožem závěsy u Ronovy postele. Trio, Lupin a Snape ho objevili v Chroptící chýši a vyslechli pravý příběh o tom, co se stalo v noci z 31. října na 1. listopadu 1981. Siriusovým jediným cílem bylo najít Petra a ochránit Harryho. Harry a Hermiona použili Obraceč času, aby zachránili jeho a Klofana.
Vrátil se do Británie, když Harryho opět začala bolet jizva. Ještě jednou v psí podobě absolvoval cestu do Bradavic k ochraně Harryho. Byl u Harryho, když po turnaji Tří kouzelníků ležel na ošetřovně. Brumbál ho požádal, aby šel za Remusem a svolali "starou partu" pro nadcházející bitvu s Voldemortem.
Jako poslední žijící člen rodiny Blacku, Sirius zdědil rodinný dům - Grimmauldovo náměstí 12 - a dal ho Řádu Fénixe jako ústředí. Žili tam společně s Remusem Lupinem. Díky odměně 10 000 Galeonů za jeho hlavu a faktu, že Červíček bezpochyby řekl Voldemortovi o jeho podobě zvěromága, byl Sirius v tom domě uvězněn měsíce.
V červenci 1996 přišel Sirius do probíhající bitvy na Oddělení záhad - bojovali proti Smrtijedům. Sirius bojoval proti své sestřenici Bellatrix a těsně před koncem bitvy ho zabila. Jeho tělo propadlo přes záhadný oblouk a nemůže se vrátit.
Životní fakta:
Narozen: r. 1960 - zemřel v červnu 1996
Bradavice: r. 1971 - 1978, Nebelvír
Přezdívka: Tichoąlápek
Oči: šedé
Vlasy: černé; nechává je ledabyle růst
Zuby: 6luté (VzA 17)
Postava: vysoká a od Azkabanu velmi hubená
Rozliąovací znaky: velmi hezký - alechtický, poněkud zpupný a domýšlivý Black dobře vypadá, když dost jí. Jeho smích připomíná štěkot
Neobvyklé schopnosti: Zvěromág (gigantický černý pes)
-----------------------------------------------------------------------------------
Remus Lupin
Narodil se okolo roku 1960. v roce 1971 byl přijat do Bradavic, přesněji do Nebelvíru. Zde se setkává s kamarády Jamesem Potterem, Siriusem Blackem a Peterem Pettigrewem. Jelikož je vlkodlak (protože ho jeden, když byl malý pokousal) musí se někdy vytrácet cestou přes vrbu mlátičku, která byla kvůli němu zasazená a která skrývala chodbu do Chroptící chýše v Prasinkách. Kamarádi J.Potter, S.Black a P.Petigrew, se kvůli němu naučili proměnovat v různá zvířata, aby ho mohli doprovázet a případně mu pomoci. Ve 3. díle se stává učitelem Obrany proti černé magii. Na konci roku odejde raději dobrovolně, protože se Snape jaksi prořekl. V 5. díle se přidává do Fénixova Řádu a pracuje pro něj.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Albus Brumbál
Narodil se asi okolo roku 1840. Je mu tedy asi 166 let. Na hlavě má dlouhé stříbrné vlasy a vousy, které by si mohl dávat za opasek. Má vysokou, hubenou postavu a na koleni přesný plán londýnského metra. Na křivém nose, o kterém by jste si mysleli, že je přeražený na tisíc kousků, jsou brýle, ve tvaru půlměsíce. Za nimi se schovávají modré, velice přívětivé oči. Brumbál nosí dlouhé šaty, přes které má přehozený plášť nachové barvy. Obut bývá v přeskových botách s vysokými podpatky. Učil(učí) přeměny. Má svého oblíbeného fénixe Fawkse (jehož pero je v Harryho a Voldemortově hůlce). Albus Brumbál je ředitel Bradavic. Je to snad největší čaroděj nynějška. V roce 1971 byl navržen na ministra kouzel, ale místo odmítl, protože byl už ředitel v Bradavicích a nechtěl je opustit. Místo něj je tam dnes Kornelius Popletal, který mu každé ráno posílá sovu s radami o pomoc. Albus je jediný, kterého se Voldemort bojí. Když je v Bradavicích Brumbál, jsou Bradavice nejbezpečnější místo v čarodějnickém světě.
Severus Snape
Učitel lektvarů v Bradavicích a ředitel Zmijozelu. Je vysoký, hubený, černé a permanentně mastné vlasy, dlouhé asi k ramenům, mu spadají do sinalého obličeje s černýma očima a hákovitým nosem. Nosí výhradně černý hábit a plášť, takže při své energické chůzi často připomíná netopýra. Severus Snape je velice nepříjemná osobnost, je však expertem ve svém oboru a jeho nadřízený, ředitel Brumbál, ho respektuje a často ho povolává k problémům, které je nutné ve škole řešit. Snape nenávidí Harryho Pottera a je ochotný využít jakékoli příležitosti, aby ho potrestal nebo alespoň znemožnil před spolužáky. Tato averze, jak se zdá, z větší části pramení z nenávisti, která byla kdysi mezi ním a Jamesem Potterem. Nadržuje studentům své koleje, naopak Harryho kamarády z Nebelvíru nesnáší. Studenti, dokonce i ti zmijozelští, se ho bojí. Severus Snape studoval v Bradavicích v sedmdesátých letech, ve stejnou dobu jako Sirius Black (kterého rovněž nenávidí a jehož zaviněním přišel kdysi málem o život), Remus Lupin a Harryho rodiče James a Lily. Byl ve Zmijozelu a už tehdy se velmi zajímal o černou magii. Držel tehdy se skupinou zmijozelských studentů, z nichš skoro všichni, včetně jeho, se po absolvování školy stali smrtijedy. Nějaký čas Voldemortovi sloužil, z neznámého důvodu se pak ale obrátil na stranu dobra a začal dělat pro Brumbála špeha. Brumbál mu dal "druhou šanci" a zaměstnal ho, nikdy ho však neudělal učitelem obrany proti černé magii, po čemž Snape vždycky toužil a rok co rok o to Brumbála žádal. V roce 1995 byl Severus Brumbálem opět povolán na pomoc proti znovu povstanuvšímu Temnému pánu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Minerva MCgonagalová
------------------------------------------------------------------------------------
Rubeus Hagrid:
Rubeus Hagrid je klíčník a šafář v Bradavicích. Jeho nejlepším přítelem je Albus Brumbál, Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová. Hagrid je zajímavý svou velikostí, je poloobr. Obři bývají zlí, ale Hagrid je moc hodný. Má velice rád divná zvířata. Hagrid se narodil v roce 1929. Matka byla obr a otec člověk. V roce 1940 začal hagrid studovat v Bradavicích a o dva roky později mu zemřel otec. V roce 1943 se otevřela Tajemná komnata a Hagrida neprávem obvinili a vyhodili ze školy. Brumbál mu ale věřil a dal mu místo školníka v Bradavicích. Když Harry studoval 3. ročník, začal Hagrid učit předmět na Bradavicích Péče o kouzelné tvory. A v 5.díle byl na cestě za obry, ale neúspěšně Smrtijedi je zlákali. Přivedl si tedy aspoň domů nevlastního bratříčka jménem Dráp.

ufý

20. října 2007 v 21:57 | Míša |  Simsnovi

Bart

baliplaz.jpg (17838 bytes)balispor.jpg (15875 bytes)balitelefon.jpg (29626 bytes)barbaroko.jpg (19980 bytes)barjurassic.gif (4251 bytes)
barkridlo.gif (18052 bytes)barskateboard.gif (6379 bytes)barskateboard4.gif (13136 bytes)barstarwars.jpg (25315 bytes)bartandel.gif (19502 bytes)
bartdabel.gif (8686 bytes)bartkoma.gif (14910 bytes)bartkulturista.jpg (19062 bytes)bartnadvaha.gif (17508 bytes)bartsbobem.jpg (13231 bytes)
bartskola.gif (16339 bytes)bartsnowboard.gif (19290 bytes)bartspi.gif (12134 bytes)bartturek.jpg (8057 bytes)
bartunderachiever.gif (12702 bytes)bartuprk.gif (18209 bytes)bartuprk2.jpg (17816 bytes)bartzrcadlo2.jpg (13517 bytes)barvplenkach.jpg (13869 bytes)
elbarto.jpg (18558 bytes)

Hýbacísimsnovi

20. října 2007 v 21:47 | Míša |  Simsnovi


Simsnovi životopis

12.7.2007 00:09 | Simsnovi
OMER JAY SIMPSON
Zaměstnání:
Jaderná elektrárna
Adresa:
Homer J. Simpson
742 Evergreen Terrace
Springfield NT
49007
Věk: 36 let
Narozen: 12. května, 1956,
V Češtině ho nadaboval Vlastimill Bedrna a v Angličtině Dan Castellaneta.
Váha:239-260 lib. což bude v kilogramech asi tak nějak přes sto kilo =D
Barva očí: Modrá
Vyhrál v soutěžích o:největší tloušťku,největší smrad,nejmíň vlasů a nejmenší plat
Oblíbená jídla: Koblihy, steaky, čokoláda, zmrzlina, Krustyho burger,...já myslim že je jich určitě o mnoho víc =D
Oblíbené hlášky: D´oh!, mmmmmm,ty jeden mrňavej...=D
Oblíbené činnosti: Sezení na gauči, sledování TV, pití piva, bowling,...
MARGE SIMPSNOVÁ
Zaměstnání: Žena v domácnosti
Bývalá zaměstnání: Učitelka na Springfielské základní škole, herečka, policistka, zaměstnankyně v jaderné elektrárně, prodavačka preclíků, servírka a prodavačka nemovitostí.
Adresa:stejná jak Houmi=D
Věk: 34 let
Dabing v Češtině-Jiří Lábus,a v Angličtině-Julie Kavner
Výška (i s vlasy):6' 2"
Barva vlasů: Modrá
Oblíbený zpěvák: Tom Jones(to byl myslím oblíbený zpěvák i Roberta Daniela z letošní superstár né? =D)
BART SIMPSON
Je to student na Springfield Elementary School (Springfieldská Základní)
4. třída
Adresa:(zase je stejná jako u Marge a u Homera=D)
Bart J. Simpson
742 Evergreen Terrace
Springfield NT
49007
Věk: 10 (a půl)
Dabing v ČR: Martin Dejdar
Dabing v USA: Nancy Cartwright
Bartovi oblíbenci: Klaun Krusty, Lance Murdoch a Ronny Beck
Nepřátelé: Levák Bob a ředitel Skinner
První slova:
Ay Carumba!
Oblíbené činnosti: Zábavné telefonáty(nejčastěji do Vočkova baru=D), ježdění na skateboardu,...
Poznámka: Objevil kometu a tříokou rybu Blinky, moderoval dětský TV pořad Kidz Newz, dal dohromady Krustyho a jeho otce, dostal Krustyho z vězení a stal se oblíbeným "já to nebyl" chlapcem(týýjoo,na 10 a půl =D)
LISA SIMPSNOVÁ

Studentka Springfield Elementary School (Springfieldská ZŠ)
2. třída
Adresa:
742 Evergreen Terrace
Springfield NT
49007
Věk: 8 let
Dabing v ČR: Helena Štáchová
Dabing v USA: Yeardley Smith
První slovo: Bart
Oblíbené TV pořady: Krusty the Clown a The Itchy & Scratchy Show
Poznámka: Ráda hraje na saxofon, miluje školu a historii, spolu s Bartem moderovala dětský TV pořad Kidz Newz, stala se malou miss Springfield, hokejovým brankářem a navrhla panenku "Líza - Lví srdce".
MAGGIE SIMPSNOVÁ
Zaměstnání:
batole
Adresa:
Maggie Simpson
742 Evergreen Terrace
Springfield NT
49007
Věk: 1 rok
Cena (při zahajovacích titulcích): $847.63
Nepřátelé: dítě se širokým obočím a Gerald.
První slovo: Tatík

hra

20. října 2007 v 21:29 | Míša
online-hry
Skears 3
postřehové
online-hry
online-hry
Wacked
adventury
online-hry
online-hry
Shooter
střílečky
online-hry
online-hry
Skears 2
postřehové
online-hry
online-hry
Air Heads
postřehové
online-hry
online-hry
Absolutist2
oddechovky
online-hry
online-hry
Raging flight
střílečky
online-hry
online-hry
Stunt Bike 2004
sportovní
online-hry
online-hryDOPORUČUJEME HRY NA 1000HER.CZ
online-hry
Mahjongg
stolní
detail
online-hry
Tuer Tuer Tuer
střílečky
detail
online-hry
Gay
video
detail
online-hry
Report
postřehové
detail
online-hry
Mario
skákačky
detail
online-hry
Dirty Dance 2
srandiky
detail
REKLAMA
o
'<![CDATA[ on error resume next plugin = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6"))) ']]>
online-hry
Dad n'me
postřehové
detail
online-hry
Clone-A Doodle
logické
detail
online-hry
Football
sportovní
detail
online-hry
Ray
brutální
detail
online-hry
Ant City
brutální
detail
online-hry
Polar Rescue
skákačky
detail

rrrihanna

20. října 2007 v 21:27 | Míša |  Rihanna

rihanna

20. října 2007 v 21:26 | Míša |  Rihanna
//<![CDATA[ //]]>

supr hry

20. října 2007 v 21:18 | Míša |  superhry
ObrázekNázev a popis hryHránoHodnoceníVelikost
Bike Mania On IceBike Mania On Ice Vašim úkolem je překonat všechny překážky co nejrychleji. Tentokrát na ledě. Ovládání: šipky nahoru a dolů jsou pro pohyb dopředu a dozadu; šipky doleva a doprava jsou pro rovnováhu. Hrej10631 x90 %2650 KB
Bike ManiaBike Mania Vašim úkolem je překonat na motorce všechny překážky co nejrychleji. Ovládání: šipky nahoru a dolů jsou pro pohyb dopředu a dozadu; šipky doleva a doprava jsou pro rovnováhu. Hrej4120 x80 %1270 KB
Rooney on the rampageRooney on the rampage Zahrejte si na běsnícího Rooneyho. Vašim úkolem je v běhu skolit všechny soupeře. Ovládání: levé tlačítko myši nebo mezerník. Hrej2479 x85 %888 KB
Run Ronaldo RunRun Ronaldo Run Jste v roli Ronalda. Vašim úkolem je zabránit, aby se k balónu dostal Crespo. Sbítejte zlaté kopačky. Zbytku se vyhýbejte. Ovládání: šipky. Hrej5300 x75 %594 KB
Battle PongBattle Pong Další z řady ping pongových her. Její zpracování je však poněkud netradiční. Ovládání: pohyb - šipky, zbraně 1,2 a 3 pomocí kláves J,K a L. Hrej2240 x80 %133 KB
Real PoolReal Pool Zahrejte si pool proti počítači. Ovládání: myší. Hrej7889 x65 %278 KB
Verti golf 2Verti golf 2 Další z řady golfových her. Vašim úkolem je dokončit všechny jamky s co nejmenším počtem úderů. Ovládání: míření - myší; síla - mezerník. Hrej4540 x75 %2450 KB
Major slantMajor slant Vašim úkolem je dostat kuličku do cíle. To ho dosáhnete nakláněním plochy na které kulička stojí. Ovládání: myší. Hrej2892 x75 %56 KB
Techno bounceTechno bounce Vašim úkolem je udržet balón co nejdéle ve vzduchu. K tomu Vám slouží tři kostky se kterými můžete hýbat. Ovládání: myší. Hrej971 x70 %309 KB
Quick shotQuick shot Střelba na koš. Máte 30 sekund na vstřelení 10 bodů. Pokud se Vám to podaří, postupujete do další úrovně. Ovládání: myší. Hrej2040 x70 %328 KB
PING A.I.PING A.I. Jednoduchý ping pong proti počítači. Ovládání: myší. Hrej1722 x70 %1113 KB
501 Darts501 Darts Zahrejte si šipky. Na co nejméně hodů musíte naházet 501 bodů. Ovládání: myší. Hrej2211 x70 %131 KB
Bumper ballBumper ball Velice zajímavá hra. Je to něco jako fotbal na ledu a s autíčkama. Můžou hrát dva hráči, nebo můžete hrát proti počítači. Ovládání: První hráč šipkami; druhý hráč - a, s, d, w. Hrej1312 x95 %758 KB
Ultimate footballUltimate football Zahrejte si americký fotbal. Nahrávejte přesně svým spoluhráčům a získávejte body. Ovládání: pohyb - levá a pravá šipka; nahrávka - mezerník. Hrej6146 x70 %981 KB
Blast BilliardBlast Billiard Vašim úkolem je uklidit všechny koule(bomby) v časovém limitu. Ovládání: myší - určíte směr a sílu. Hrej7584 x75 %136 KB
BowlingBowling Poměrně vydařeně udělaný klasický bowling. Pro jednoho nebo dva hráče. Ovládání: myší. Hrej4700 x75 %413 KB
KickupsKickups Vašim úkolem je žonglovat s míčem co nejdéle. Ovládání: myší. Hrej3161 x65 %99 KB
Tennis AceTennis Ace Velice pěkně udělaný klasický tenis. Máte možnost hrát žensou dvouhru ve třech obtížnostech. Ovládání: myší. Hrej3710 x90 %404 KB
BaseballBaseball V této hře se stáváte pálkařem v baseballu. Můžete si vybrat ze dvou obtížností. Ovládání: myší. Hrej10020 x60 %1360 KB
Disc GolfDisc Golf Princip hry je shodný s principem golfu. Místo míčku však máte létající talíř a nehrajete na jamku, ale na speciální koš. Ovládání: myš. Hrej2513 x70 %192 KB
Table TennisTable Tennis Jednoduše zpracovaný stolní tenis. Hrajete proti počítači. Ovládání: myší. Hrej6389 x65 %327 KB
Nordic ChillNordic Chill V této hře na Vás čekají tři zimní sporty. Biatlon, skoky na lyžích a curling. Ovládání: Myší. Hrej5294 x85 %1280 KB
//<![CDATA[ //]]>

sport. hry

20. října 2007 v 21:18 | Míša |  superhry
ObrázekNázev a popis hryHránoHodnoceníVelikost
Bike Mania On Ice Bike Mania On Ice Vašim úkolem je překonat všechny překážky co nejrychleji. Tentokrát na ledě. Ovládání: šipky nahoru a dolů jsou pro pohyb dopředu a dozadu; šipky doleva a doprava jsou pro rovnováhu. Hrej10631 x90 %2650 KB
Bike Mania Bike Mania Vašim úkolem je překonat na motorce všechny překážky co nejrychleji. Ovládání: šipky nahoru a dolů jsou pro pohyb dopředu a dozadu; šipky doleva a doprava jsou pro rovnováhu. Hrej4120 x80 %1270 KB
Rooney on the rampage Rooney on the rampage Zahrejte si na běsnícího Rooneyho. Vašim úkolem je v běhu skolit všechny soupeře. Ovládání: levé tlačítko myši nebo mezerník. Hrej2479 x85 %888 KB
Run Ronaldo Run Run Ronaldo Run Jste v roli Ronalda. Vašim úkolem je zabránit, aby se k balónu dostal Crespo. Sbítejte zlaté kopačky. Zbytku se vyhýbejte. Ovládání: šipky. Hrej5300 x75 %594 KB
Battle Pong Battle Pong Další z řady ping pongových her. Její zpracování je však poněkud netradiční. Ovládání: pohyb - šipky, zbraně 1,2 a 3 pomocí kláves J,K a L. Hrej2240 x80 %133 KB
Real Pool Real Pool Zahrejte si pool proti počítači. Ovládání: myší. Hrej7889 x65 %278 KB
Verti golf 2 Verti golf 2 Další z řady golfových her. Vašim úkolem je dokončit všechny jamky s co nejmenším počtem úderů. Ovládání: míření - myší; síla - mezerník. Hrej4540 x75 %2450 KB
Major slant Major slant Vašim úkolem je dostat kuličku do cíle. To ho dosáhnete nakláněním plochy na které kulička stojí. Ovládání: myší. Hrej2892 x75 %56 KB
Techno bounce Techno bounce Vašim úkolem je udržet balón co nejdéle ve vzduchu. K tomu Vám slouží tři kostky se kterými můžete hýbat. Ovládání: myší. Hrej971 x70 %309 KB
Quick shot Quick shot Střelba na koš. Máte 30 sekund na vstřelení 10 bodů. Pokud se Vám to podaří, postupujete do další úrovně. Ovládání: myší. Hrej2040 x70 %328 KB
PING A.I. PING A.I. Jednoduchý ping pong proti počítači. Ovládání: myší. Hrej1722 x70 %1113 KB
501 Darts 501 Darts Zahrejte si šipky. Na co nejméně hodů musíte naházet 501 bodů. Ovládání: myší. Hrej2211 x70 %131 KB
Bumper ball Bumper ball Velice zajímavá hra. Je to něco jako fotbal na ledu a s autíčkama. Můžou hrát dva hráči, nebo můžete hrát proti počítači. Ovládání: První hráč šipkami; druhý hráč - a, s, d, w. Hrej1312 x95 %758 KB
Ultimate football Ultimate football Zahrejte si americký fotbal. Nahrávejte přesně svým spoluhráčům a získávejte body. Ovládání: pohyb - levá a pravá šipka; nahrávka - mezerník. Hrej6146 x70 %981 KB
Blast Billiard Blast Billiard Vašim úkolem je uklidit všechny koule(bomby) v časovém limitu. Ovládání: myší - určíte směr a sílu. Hrej7584 x75 %136 KB
Bowling Bowling Poměrně vydařeně udělaný klasický bowling. Pro jednoho nebo dva hráče. Ovládání: myší. Hrej4700 x75 %413 KB
Kickups Kickups Vašim úkolem je žonglovat s míčem co nejdéle. Ovládání: myší. Hrej3161 x65 %99 KB
Tennis Ace Tennis Ace Velice pěkně udělaný klasický tenis. Máte možnost hrát žensou dvouhru ve třech obtížnostech. Ovládání: myší. Hrej3710 x90 %404 KB
Baseball Baseball V této hře se stáváte pálkařem v baseballu. Můžete si vybrat ze dvou obtížností. Ovládání: myší. Hrej10020 x60 %1360 KB
Disc Golf Disc Golf Princip hry je shodný s principem golfu. Místo míčku však máte létající talíř a nehrajete na jamku, ale na speciální koš. Ovládání: myš. Hrej2513 x70 %192 KB
Table Tennis Table Tennis Jednoduše zpracovaný stolní tenis. Hrajete proti počítači. Ovládání: myší. Hrej6389 x65 %327 KB
Nordic Chill Nordic Chill V této hře na Vás čekají tři zimní sporty. Biatlon, skoky na lyžích a curling. Ovládání: Myší. Hrej5294 x85 %1280 KB
//<![CDATA[ //]]>

strategické

20. října 2007 v 14:56 | Míša
Worms
v jiném provedení. Dost slušném provedení.
Autor: Admin | Vydáno: 11.8. 2007 09:00 | Hráno: 1073x | Komentářů: 0
Tom a Jerry
Tom se snaží pomocí několika důmyslných pastí chytit Jerryho. Pomůžete mu?
Autor: Admin | Vydáno: 11.8. 2007 08:57 | Hráno: 2206x | Komentářů: 1
Apprentice L.A.
V této hře si zkusíte, jaké to je pracovat v Sushi restauraci. Budete obsluhovat hosty, kteří budou mít rozličná přání vyobrazená nad jejich hlavami. Vašim cílem je uspokojit jejich přání, aby neodešli bez zaplacení.
Autor: Admin | Vydáno: 7.7. 2007 14:36 | Hráno: 891x | Komentářů: 0
Bongoballs
V této předělávce jedné velice známé a zábavné hry máte za úkol střílet barevné míčky k míčkům stejné barvy. Tím docílíte, že zmizí dřív než se míčky dokutálí k otvoru.
Autor: Admin | Vydáno: 7.7. 2007 14:34 | Hráno: 771x | Komentářů: 0
Endless War 3
Jde o krvavou bitvu, ve které bojujete ještě s několika vojáky.
Autor: Admin | Vydáno: 7.7. 2007 14:30 | Hráno: 552x | Komentářů: 0
Ozbrojená lokomotiva
Strategická hra ve které si vyzbrojíte bojovou lokomotivu a vyjeďte na jízdu zábavy.
Autor: Admin | Vydáno: 3.6. 2007 13:56 | Hráno: 473x | Komentářů: 0
Bankovní loupež - strategie
Zkuste si se svým týmem profesionálních lupičů odnést z bankovního trezoru peníze a další cennosti. Buďte připraveni na všechno!
Autor: Admin | Vydáno: 3.6. 2007 13:52 | Hráno: 540x | Komentářů: 0
Restaurace
Cílem hry je obsloužit hosty restaurace.
Autor: Admin | Vydáno: 21.5. 2007 21:59 | Hráno: 1031x | Komentářů: 0
Katapult
Pomocí katapultu dobývej hrady.
Autor: Admin | Vydáno: 21.5. 2007 21:56 | Hráno: 915x | Komentářů: 0
Mc Donalds
V roli hlavního manažera máte na starost vedení řetězce restaurací McDonald's. Vaším úkolem je vést společnost k celkové prosperitě.
Autor: Admin | Vydáno: 21.5. 2007 21:51 | Hráno: 889x | Komentářů: 0

postřechové 333

20. října 2007 v 14:38 | Míša |  superhry
Hodnocení: 72% Lucky Balls
Pěkná hra, kde likvidujete kuličky stejné barvy, které se pomalu točí ve spirále k malé rybičce. Musíte dát vždy tři stejné barvy k sobě.
Hodnocení: 72% 3D Worm
Jedna z povedených her na způsob klasického hada. Sbíráte jablíčka a pokaždé, když jedno sníte, tak váš had o jeden článek povyroste. Čím více jich sníte, tím se bude váš pohyb zrychlovat.
Hodnocení: 53% Ice Breakout
Jedinečná verze známé hry arkanoid, zde hrajete se dvěma tučňáky, kteří skáčou na houpačce vždy každý na jeden konec, to vymrští tučňáka na druhém konci a tím odbouráváte cihly nad vámi.
Hodnocení: 57% Spaceman
Dostanete se až na konec nelehkých levelů plných různých překážek? K dispozici máte lod s nelehkým ovládáním.
Hodnocení: 76% Chaos
Ze začátku si vyberte svého hráče se, kterým pak usednete k počítači a musíte chytat dokumenty, které z něj létají. Když jich pochytáte dost, ostatní počítače začnou bouchat a vaši soupeři se budou prát o další počítače včetně toho vašeho a vy si musíte svoje PC ubránit.
Hodnocení: 56% Tak to vybal!
Vánoce se blíží a tak přichází první letošní Vánoční hra. Zkuste si zapamatovat, kde je který dárek a potom, až se zabalí, je budete poznávat.
Hodnocení: 68% HomeRun
Asi každý ví, že mezi množstvím alkoholu v krvi a stabilitou existuje nepřímá úměra. Pán z této hry toho má už spoustu vypito, ale stále mu to nestačí. Jeho největším problémem je cesta domů, kterou musí absolvovat a tady bude potřebovat vaši pomoc. Snažte se ho dovést co nejdál.
Hodnocení: 71% Turbocharged penguins
Tito tučňáci by se chtěli podívat do vesmíru, ale neumějí létat. Proto záleží jen na vás, jak daleko je došťoucháte.
Hodnocení: 78% Nesquik Quest
Odstraňte všechny překážky číhající na králíčka Nesquika
Hodnocení: 58% Donnie's Super-Fly Game
Prcek jménem Donnie je opravdu všežravec na vlastní oči se teď můžete přesvědčit, jak požírá létací havěť.
Hodnocení: 54% The Hidden Ring
Jestliže máte dobrou paměť a postřeh, tak toto je hra právě pro vás. V levém horním rohu se vám na pár vteřin ukáže předloha podle, které pak musíte označit všechny prsteny.
Hodnocení: 58% Monkey Lander
Ovládáte opičku v létajícím talíři. Musíte sebrat všechno ovoce, dostat se na přistávací plochu a ještě si dávat pozor na palivo.
Hodnocení: 58% Franky the Fish
Začínáte jako malinká rybička a postupným pořádáním ostatních ryb se stáváte větší a větší.
Hodnocení: 43% Sheep Dash
Zde si můžete vyzkoušet své reakce při uspávání zaběhlých ovcí... vždy, když ovce vyběhne musíte jí zastavit uspávací šipkou.
Hodnocení: 58% Juggler
Jak dlouho dokážete žonglovat s míčky, jejichž počet bude postupně stále narůstat?
Hodnocení: 65% Whack a Groundhog
Na vaší zahrádku se přistěhovalo hejno syslů a vaším úkolem je, je všechny dostat zpět odkud přišli.

postřechové

20. října 2007 v 14:35 | Míša |  superhry
Hodnocení: 79% School Supply Snap
Napadlo vás někdy, že by nebylo špatné prodávat v papírnictví? Je tam čisto a celkem příjemná vůně, člověk se nenadře… Cože? Nenadře? Abyste nebyli překvapeni, vžijte se do role prodavače obsluhujícího netrpělivé studenty a majícího poněkud horší paměť. Ve které že zásuvce jsou ty propisovačky?
Hodnocení: 64% Katapult Flash
Už z názvu vyplývá, že budeme používat katapult a to na vystřelování člověka. Nastavíte si úhel a sílu, a už letíte. Cestou ještě můžete sbírat bonusové body, případne se odrážet od růžových obláčků.
Hodnocení: 66% Mr. Bump Pinball
Mr. Bump Pinball je výborný flashovkový pinball od Miniclipu. Tak jako je známo, že hry od této společnosti jsou vždy kvalitní, tak to tomu nebude jinak ani u této gamesy. K dispozici máte tři kuličky a dvojitý pinballový stůl. Jediné co k tomu chybí je snad jen vychlazené pivo. Snad jen ta hudba by se mohla po chvílích změnit.
Hodnocení: 60% Monster Snack
Naservírujte příšerám to, na co právě mají chuť, pokud splníte jejich požadavek, budete odměněni v podobě peněz. Jídlo připravíte tak, že si ingredience přenesete na tác a poté je naservírujete příšerce. Ovšem pozor, příšery jsou opravdu hladové a netrpělivé, takže si pospěšte. :-)
Hodnocení: 45% Funny Buttons
Je zde opět šance prokázat jak to umíte s myší - staňte se zeleným knoflíčkem a lovte modré a vyhýbejte se červeným, nic víc v tom není, snad mimo bonusových zrychlovacích růžových a zpomalovacích šedých knoflíků. Srážka s malým žlutým zmenší vaši velikost, takže budete snadněji proplouvat a velký má funkci opačnou. A knoflík ve tvaru srdce je život navíc.
Hodnocení: 37% Orbular
Arkanoid se na světě objevil již v mnoha podobách. Tentokrát ale se s ním setkáme v ne zrovna typickém prostředí. Úkol je samozřejmě zlikvidovat všechny dostupné objekty. Celé to ovšem opravdu bude v trochu nezvyklé podobě. No, ostatně posuďte sami.
Hodnocení: 71% Micro Olympics
Micro Olympics dává na první pohled tušit, že v ní půjde o nějaké to sportování. No, jak se to vlastně vezme. O co jde? Máme k dispozici kanón, s nímž musíme vystřelovat letadélko. To nejdůležitější, tedy správné nastavení výšky a síly, je na vás. Takže vyzkoušejte…
Hodnocení: 73% Smack and Bash
Povedená nenáročná arkáda vás postaví k automatu, kde na vás vyskakují rozporuplné potvory... od bobrů, až po žraloky. Vaším úkolem je plastovým kladívkem všechny zahnat zase zpět kam patří - tedy do automatu. Za každou takto zmrzačenou postavičku získáváte body. Cílem je samozřemě získat těchto bodů co nejvíce.
Hodnocení: 53% Angel Falls
Princip dnešní flashovky je velmi jednoduchý, z nebe postupně padají andělíčci a vaším úkolem je zabránit jejich pádu na zem. Toho docílíte tak, že je pomocí mráčku odrážíte zpět do výšky. Pokud ovšem začnou padat čerti, s klidem je nechte dopadnout, za jejich odražení získáváte minusové body.
Hodnocení: 44% Cannibal Control
"Já být kanibal a mít velikej hlad! Když ty mně sehnat jídlo, já tebe nechat být." Jak tomu žroutovi pomoci? Celkem jednoduše. Stačí ovládat panáčka s plošinkou a odrážet domorodce přímo do jeho nenažraného chřtánu.
Hodnocení: 55% Cat-Vac
Kočičky se vracejí. Tentokrát budete mít za úkol dostat je do jedné z dvou vysávacích trubek, za což samozřejmě budete odměněni patřičným počtem bodů. I když to možná vypadá složitě, věřte, že po několika minutách si na vše zvyknete. Pozor musíte dávat ovšem na to, aby se žádné ze zvířátek nedostalo mimo dosah trampolíny.
Hodnocení: 36% Panic in the Skyscraper
Panika v mrakodrapu. Vaším úkolem je dostat všechny zmateně se pohybující človíčky do nejnižšího patra. Stačí jim do cesty nastavovat žebřík a oni jeho pomocí vždy slezou o patro níže. Jak prosté. Panáčků je ale v rostoucí budově čím dál více a jejich záchrana je tak těžší a těžší.
Hodnocení: 69% Mouse Avoider
Je tu skvělá hra na sehrání s vaší myší. Cílem je úspěšně dojít s kurzorem myši do cíle přes řadu překážek...
Hodnocení: 56% Missile Game
Jste řízenou střelou a vašim úkolem je proletět tunelem, plným rotujících překážek. Neustále nabíráte na rychlosti a jestli máte uspět, nesmíte narazit a vybouchnout předčasně.
Hodnocení: 70% Tunnel Rush
Snažte se za každou cenu udržet dráčka v tunelu, který pospíchá (nevím kam) .... značně vám budou hru ztěžovat různé pohyby tunelu.

závodní 2

20. října 2007 v 14:33 | Míša |  superhry
Hodnocení: 68% Mini Nitros
Mini Nitros je velikostí malá, ale výborná komplexní závodní flashovka ve stylu Colin McRae Rally.
Hodnocení: 63% Splash and Dash Racing
Závody Formule 1. Čeká vás nejen závod, ale koordinace v depu a zlepšování mezi závody.
Hodnocení: 46% Kore Karts
V této hře si užijete zábavy až příliš, jesliže si zahrajete se skutečným nepřítelem na stejném počítači.
Hodnocení: 48% Goosehead Racing
Máte k dispozici auto, které dokáže svou jízdou rozproudit krev v těle.
Hodnocení: 50% Racing Track
Jsou tu další závody. Tyto sice skvělým grafickým zpracováním zrovna neoplývají, ale i tak se u toho může člověk příjemně pobavit.
Hodnocení: 66% TGFG Race Game
Skvělé závody v tryskových vznášedlech. Takové vznášedlo je skvělá věc. Můžete v něm jezdit, kde se Vám zlíbí.
Hodnocení: 51% New Car Net Racer
Skvělá závodní hra. Máte auto, které jezdí za vašim kurzorem. Když stisknete levé tlačítko auto se rozjede ještě rychleji.
Hodnocení: 77% Dirt Bike
Na své speciálně upravené motorce musíte zdolávat sudy, bedny, panely a spoustu dalších překážek či propastí. Aby jste dojeli co nejrychleji do cíle musíte si opravdu pospíšit, ale nesmíte ani jednou spadnout.
Hodnocení: 62% Mud Bike Racing
Jednoduché závody čtyřkolek. Aby jste dokončili okruh jako první, musíte se vyhýbat nepřátelským soupeřům, překážkám, kterých je trať plná a musíte si pravidelně doplňovat palivo, které naleznete po cestě v podobě kanystrů.
Hodnocení: 65% Skidoo TT
Závody na sněžném skůtru, máte k dispozici i sněhové koule, které můžete házet na překážky.
Hodnocení: 69% Micro Racers
Moc pěkné závody malých formulek z pohledu ze zhora.
Hodnocení: 71% Rural Racer
Závodní okruh, krásná auta a ještě k tomu krásnější muzika. To vše dohromady v této hře.. Nebudu ji tolik chválit, ale hra je to pěkná.
Hodnocení: 52% Wheelers
Zazávoďte si se 3 protivníky na 4 různých tratích. Nezapomeňte sledovat stav benzínu, abyste vždy stihli natankovat.
Hodnocení: 59% Formule Toon
Klasická závodní hra v jednoduchém provedení, avšak s velmi těžkými soupeři.